Centrum Szkoleniowe ABI Expert

Organizujemy szkolenia dla: administratorów bezpieczeństwa informacji, inspektorów ds. ochrony danych osobowych, informatyków odpowiedzialnych za zabezpieczanie sieci i systemów informatycznych, audytorów oraz radców prawnych. Poza szeroką ofertą szkoleń wydajemy magazyn „ABI Expert” oraz tematyczne książki. Organizujemy także branżowe konferencje.

Wśród naszych kursów znajdują się te dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Poza szkoleniami podstawowymi, tworzymy także programy interdyscyplinarne – łączące w sobie wszystko to, co jest potrzebne w pracy na danym stanowisku.

Agendy naszych szkoleń układamy w oparciu o faktyczne problemy, z jakimi borykają się osoby odpowiedzialne za system ochrony danych osobowych. Wiedzę czerpiemy od naszych szkoleniowców, ale także czytelników, którzy stale zwracają się do nas z prośbą o merytoryczną pomoc.

Co nas różni od innych firm szkoleniowych?

Doświadczenie

Pierwsze szkolenie zorganizowaliśmy w 2003 roku. Doskonale znamy potrzeby edukacyjne naszych klientów.

Eksperci

Współpracujemy z kilkuset ekspertami, którzy są w stanie poprowadzić szkolenie na niemal każdy temat.

Skala działania

Codziennie organizujemy około 5 szkoleń. Wsłuchujemy się w pytania uczestników i modyfikujemy programy naszych kursów.

Książki i czasopisma

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi czytelnikami, dzięki czemu znamy problemy z jakimi spotykają się w swojej pracy.

Szkolenia otwarte

Organizujemy zarówno szkolenia online, jak i tradycyjne szkolenia stacjonarne, wśród których są także szkolenia wyjazdowe. Niezależnie od formuły, uczestnicy naszych kursów otrzymują bogate materiały szkoleniowe oraz wydrukowany certyfikat potwierdzający udział.

Zależy nam, aby każdy z uczestników miał możliwość zadawania pytań, dlatego też liczba osób na każdym spotkaniu jest ograniczona.

Szkolenia wyjazdowe mają postać warsztatów – to trzy dni intensywnych zajęć w najbardziej malowniczych zakątkach Polski.

Szkolenia zamknięte

Zdajemy sobie sprawę, jak unikalne mogą być potrzeby szkoleniowe Twojej organizacji. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie niemal na każdy temat – dostosowując jego program do kontekstu działania oraz celów Twojej instytucji czy firmy.

Nasze zaplecze techniczne oraz kilkudziesięcioosobowy zespół umożliwiają nam realizację bardzo złożonych przedsięwzięć – zarówno pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Działamy na obszarze całego kraju.

Konferencje

Co roku organizujemy kilka konferencji, podczas których uczestnicy mogą zasięgnąć opinii najlepszych ekspertów. Jest wśród nich Forum ABI Expert – wydarzenie dla osób odpowiedzialnych za organizację systemu ochrony danych osobowych oraz nadzór nad przetwarzaniem i zabezpieczaniem danych.

Dużą popularnością cieszy się także Forum Informacji i Ochrony Danych Osobowych. Tematykę ochrony danych osobowych poruszamy także w trakcie Regionalnych Konwentów Informatyków.